Kepez | ANTALYA

PK 07090

0542 525 40 03

24/7 Müşteri Hizmetleri

Antalya Yol Yardım: Transforming Communities Empowering Communities |

Sizi Arayalım

Edit Template

Antalya Yol Yardım

Antalya Yol Yardım

Antalya Yol Yardım

Her şey normal seyrinde giderken hiç beklemediğiniz bir anda aracınızla birlikte yolda kalabilirsiniz. Bunun birçok nedeni vardır. Telaşlanmadan önce sorunu belirlemeye çalışabilir ardından bulunduğunuz konumu belirleyebilirsiniz. Bizleri aradığınızda Antalya yol yardım, personelleri aracılığıyla sizlere bazı sorular yöneltecektir. Bu sorular aracınızın plaka ve modeli, telefon numaranızın teyit edilmesi ve konumunuz olacaktır. Bu sayede sizlere daha iyi bir hizmet sağlayacak bulunduğunuz noktaya daha bilinçli olarak geleceğiz.

Yolda kalmak çok geniş ve kapsamlı bir kavramdır. Bir aracın başına her türlü sorun gelebilir. Örneğin akünün bitmesi, aracın motorunun arıza yapması, lastik patlamasının yanında sıklıkla yaşadığımız bir başka sorun ise, araçların kapılarının açılmaması durumudur. Bu durum, kapı arızasından veya anahtardan kaynaklanıyor olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olmalıdır. Bulunduğunuz yere gelip bu ufak çaplı sorunları anında halledebiliriz. Lastik değişimi ya da aracın basit yönlü tamiri için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Büyük çapta meydana gelen hasarlarda ise, çekici hizmetimiz devreye girecektir. Gördüğünüz üzere Antalya Yol Yardım’da hiçbir sorununuz çözümsüz değildir.

Antalya yol yardım hizmetlerinden faydalanmak için, dilerseniz kendinize sadece yol yardım poliçesi hazırlatırsınız. Dilerseniz de daha kapsamlı ve geniş paketlerimizden uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. Kapsamlı poliçe hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız lütfen en kısa zamanda Antalya Yol Yardım ile iletişime geçmeniz tavsiye olunur. Böylelikle yıllık olarak hazırlanan poliçelerden uygun fiyatlara yararlanabilir, ekstra hizmet özelliklerinden de poliçe dâhilinde indirimli ya da ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Antalya yol yardım bir yıl boyunca başınız her an sıkıştığınızda güvenle arayacağınız yol arkadaşınız.

Antalya Yol Yardım firmamız, oto kurtarma, yol yardım ve oto çekici konularında uzman ekipleri ve geniş araç parkı ile Antalya ve tüm ilçelerinde 7/24 hizmetinizdedir.

0542 525 40 03

24/7 Müşteri Hizmetleri

Haberler

Merry alone do it burst me songs. Sorry equal charm joy her those folly ham.
You have been successfully Subscribed! Ops! Something went wrong, please try again.